Certyfikat kwalifikowany ...

TURBO EKSPRES W 30 MINUT.

Tryb Turbo Ekspres w PPT – wydanie podpisu elektronicznego do 30 min (w sytuacji gdy przekazanie wymaganych i kompletnych dokumentów do UNIZETO nastąpi do godziny 15:00). Cała procedura zajmuje do 120 min w dniu aktywacji. Zaangażowanie klienta 45 – 90 min.

 

 

Jak ograniczyć zaangażowanie klienta do minimum czyli 10 min w Punkcie Potwierdzania Tożsamości

 

Procedura opiera się na wcześniejszym przeprowadzeniu aktywacji karty przez operatora PPT po spełnieniu warunków wstępnych (czas realizacji i przygotowania dokumentów 30-40 min). Nie jest pobierana dodatkowa opłata:

 1. Po telefonicznym ustaleniu terminu oraz zaakceptowaniu kosztów realizacji prosimy o przesłanie na adres e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. lub tel. 63 249 38 74
  • skanu lub zdjęć dowodu tożsamości (najczęściej Dowód Osobisty z dwóch stron)
  • numeru telefonu
  • aktywnego adresu e-mail (do którego mają Państwo dostęp)
  • wskazanie adresu tradycyjnego do korespondencji
 2. Wizyta w PPT następuje o ściśle ustalonej godzinie w momencie, w którym  dokumenty czekają na podpis wraz z fakturą VAT. Przed wydaniem weryfikujemy oryginał przesłanego dokumentu tożsamości. Przekazujemy zestaw do podpisu elektronicznego  (sprawdzony elektronicznie pod względem sprawności). Czytnik  w komplecie z kartą i oprogramowaniem.
 3. Instalacja certyfikatu na karcie odbywa się zdalnie za pomocą oprogramowania TeamVewer po wydaniu certyfikatu.